30

Nimet Çalışkan

15

Zeynep Sinem Çelik

4

Berfin Sertoğlu

0

İlayda Durka

22

Göksu Kalender

44

Aysude Yıldıztekin

5

Elif Gerçekerol

6

İrem Nur Bahadır

11

Berru Doğa Gürsoy

24

Senanur Sezgin

A 3-4'LÜK 2019-2020 Sezonu 32. Hafta
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 BEŞİKTAŞ 2 1 1 127 121 3 6 3
2 FENERBAHÇE 2 1 1 121 127 3 -6 3
1 BEŞİKTAŞ 2 1 1 127 121 3 6 3
2 FENERBAHÇE 2 1 1 121 127 3 -6 3
1 BEŞİKTAŞ 2 1 1 127 121 3 6 3
2 FENERBAHÇE 2 1 1 121 127 3 -6 3
1 BEŞİKTAŞ 2 1 1 127 121 3 6 3
2 FENERBAHÇE 2 1 1 121 127 3 -6 3
1 BEŞİKTAŞ 2 1 1 127 121 3 6 3
2 FENERBAHÇE 2 1 1 121 127 3 -6 3
1 BEŞİKTAŞ 2 1 1 127 121 3 6 3
2 FENERBAHÇE 2 1 1 121 127 3 -6 3
1 BEŞİKTAŞ 2 1 1 127 121 3 6 3
2 FENERBAHÇE 2 1 1 121 127 3 -6 3
1 BEŞİKTAŞ 2 1 1 127 121 3 6 3
2 FENERBAHÇE 2 1 1 121 127 3 -6 3
1 BEŞİKTAŞ 2 1 1 127 121 3 6 3
2 FENERBAHÇE 2 1 1 121 127 3 -6 3
1 BEŞİKTAŞ 2 1 1 127 121 3 6 3
2 FENERBAHÇE 2 1 1 121 127 3 -6 3
1 BEŞİKTAŞ 2 1 1 127 121 3 6 3
2 FENERBAHÇE 2 1 1 121 127 3 -6 3
1 BEŞİKTAŞ 2 1 1 127 121 3 6 3
2 FENERBAHÇE 2 1 1 121 127 3 -6 3
1 BEŞİKTAŞ 2 1 1 127 121 3 6 3
2 FENERBAHÇE 2 1 1 121 127 3 -6 3
1 BEŞİKTAŞ 2 1 1 127 121 3 6 3
2 FENERBAHÇE 2 1 1 121 127 3 -6 3
1 BEŞİKTAŞ 2 1 1 127 121 3 6 3
2 FENERBAHÇE 2 1 1 121 127 3 -6 3

Maçlar ve Sonuçlar

Tarih Gün Devre/Hafta Grup A Takımı Skor B Takımı
09.10.2018 Salı 2. Devre 3. Hafta Programı A GRUBU GALATASARAY 47 42 EMLAK KONUT SPOR
11.10.2018 Perşembe 1. Devre 3. Hafta Programı A GRUBU EMLAK KONUT SPOR 103 49 DOSTLUK SPOR
19.10.2018 Cuma 1. Devre 4. Hafta Programı A GRUBU FENERBAHÇE 57 34 EMLAK KONUT SPOR
23.10.2018 Salı 1. Devre 5. Hafta Programı A GRUBU EMLAK KONUT SPOR 73 18 BAYRAMPAŞA SANCAK
30.10.2018 Salı 1. Devre 6. Hafta Programı A GRUBU İSTANBUL D.S.İ. 24 88 EMLAK KONUT SPOR
06.11.2018 Salı 1. Devre 7. Hafta Programı A GRUBU EMLAK KONUT SPOR 56 48 BEŞİKTAŞ
10.11.2018 Cumartesi 1. Devre 8. Hafta Programı A GRUBU ATAŞEHİR KOLEJİ 54 50 EMLAK KONUT SPOR
21.11.2018 Çarşamba 1. Devre 9. Hafta Programı A GRUBU EMLAK KONUT SPOR 51 66 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
10.12.2018 Pazartesi 1. Devre 12. Hafta Programı A GRUBU EMLAK KONUT SPOR 59 62 GALATASARAY
18.12.2018 Salı 1. Devre 13. Hafta Programı A GRUBU DOSTLUK SPOR 58 88 EMLAK KONUT SPOR
24.12.2018 Pazartesi 1. Devre 14. Hafta Programı A GRUBU EMLAK KONUT SPOR 44 54 FENERBAHÇE
27.12.2018 Perşembe 1. Devre 14. Hafta Programı A GRUBU BAYRAMPAŞA SANCAK 41 57 EMLAK KONUT SPOR
23.01.2019 Çarşamba 1. Devre 18. Hafta Programı A GRUBU BEŞİKTAŞ 55 48 EMLAK KONUT SPOR
04.02.2019 Pazartesi 1. Devre 20. Hafta Programı A GRUBU EMLAK KONUT SPOR 62 48 ATAŞEHİR KOLEJİ
20.02.2019 Çarşamba 1. Devre 22. Hafta Programı A GRUBU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 79 61 EMLAK KONUT SPOR
13.03.2019 Çarşamba 1. Devre 25. Hafta Programı A GRUBU 5-8 YF İSTANBUL D.S.İ. 18 84 EMLAK KONUT SPOR
15.03.2019 Cuma 1. Devre 25. Hafta Programı A GRUBU 5-8 YF EMLAK KONUT SPOR 52 35 İSTANBUL D.S.İ.
27.03.2019 Çarşamba 1. Devre 27. Hafta Programı A 5-6'LIK ATAŞEHİR KOLEJİ 60 64 EMLAK KONUT SPOR
29.03.2019 Cuma 1. Devre 27. Hafta Programı A 5-6'LIK EMLAK KONUT SPOR 69 67 ATAŞEHİR KOLEJİ