11

Berru Doğa Gürsoy

24

Senanur Sezgin

44

Aysude Yıldıztekin

22

Göksu Kalender

21

Müge Çukurluo

17

Sevda Tunçlüer

10

Gamze Sena Dülegöz

08

İremnur Bahadır

06

Simge Özkutlu

05

Elif Gerçekerol

B Grubu 2018-2019 Sezonu 14. Hafta
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ 14 12 2 914 704 0 0 26
2 DÜZCE BELEDİYE 14 10 4 1056 798 0 0 24
3 NAZİLLİ BELEDİYE 14 9 5 928 834 0 0 23
4 BOTAŞ GELİŞİM 14 8 6 888 799 0 0 22
5 KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ 14 7 7 835 830 0 0 21
6 ADANA BŞB. 14 6 8 892 830 0 0 20
7 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL 14 2 12 564 1096 0 0 16
8 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 14 2 12 784 970 0 0 14

Maçlar ve Sonuçlar

Tarih Gün Devre/Hafta A Takımı Skor B Takımı Uzatma
18.11.2018 18:00Pazar1.Devre 01.Hafta ProgramıADANA BŞB.3959EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ0
24.11.2018 15:00Cumartesi1.Devre 02.Hafta ProgramıEMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ6552BOTAŞ GELİŞİM0
02.12.2018 14:00Pazar1.Devre 03.Hafta ProgramıKÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL3995EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ0
08.12.2018 15:00Cumartesi1.Devre 04.Hafta ProgramıEMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ6963DÜZCE BELEDİYE0
15.12.2018 17:00Cumartesi1.Devre 05.Hafta ProgramıKARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ5851EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ0
22.12.2018 16:00Cumartesi1.Devre 06.Hafta ProgramıNAZİLLİ BELEDİYE5758EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ0
05.01.2019 15:00Cumartesi1.Devre 07.Hafta ProgramıEMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ200VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR0
12.01.2019 15:00Cumartesi2.Devre 08.Hafta ProgramıEMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ7550ADANA BŞB.0
21.01.2019 17:00Pazartesi2.Devre 09.Hafta ProgramıBOTAŞ GELİŞİM7157EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ0
26.01.2019 15:00Cumartesi2.Devre 10.Hafta ProgramıEMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ6143KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL0
03.02.2019 14:00Pazar2.Devre 11.Hafta ProgramıDÜZCE BELEDİYE5968EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ0
12.02.2019 17:30Salı2.Devre 12.Hafta ProgramıEMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ8350KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ0
16.02.2019 15:00Cumartesi2.Devre 13.Hafta ProgramıEMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ6448NAZİLLİ BELEDİYE0
23.02.2019 13:00Cumartesi2.Devre 14.Hafta ProgramıVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR7589EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ1
06.03.2019 18:30ÇarşambaPlayoff Eleme Turu (15. Hafta)EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ7745ÇERKEZKÖY BELEDİYE0
09.03.2019 17:00CumartesiPlayoff Eleme Turu (16. Hafta)ÇERKEZKÖY BELEDİYE3677EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ0
19.03.2019 17:30SalıFinal Grubu (17. Hafta)BOTAŞ GELİŞİM5359EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ0
20.03.2019 15:15ÇarşambaFinal Grubu (18. Hafta)EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ6962GİRESUN ÜNİVERSİTESİ0
21.03.2019 13:00PerşembeFinal Grubu (19. Hafta)İZMİR BŞB.6472EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ0
23.03.2019 17:30CumartesiFinal Grubu (20. Hafta)EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ5859DÜZCE BELEDİYE0
24.03.2019 16:30PazarFinal Grubu (21. Hafta)FENERBAHÇE GELİŞİM6643EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ0