#5 · Oyuncu
Ceren Akpınar

İstatistikler
Bu sezon
Maç
3
Dakika
21:21
Sayı ort.
5,3
Verimlilik
5
Kariyer toplamı · TKBL
Maç
90
Sayı
14,2
toplam 1282
Ribaund
3,1
toplam 276
Asist
2,9
toplam 257
Kariyer geçmişi
| Sezon | Takım | Maç | Sayı | Rib. | Ast. | 2S% | 3S% | SA% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026KBSL | EMLAK KONUT | 21 | 6 | 1,2 | 1,9 | %53,1 | %38,9 | %80,0 |
| 2024-2025KBSL | EMLAK KONUT | 8 | 0,6 | 0 | 0,4 | %50,0 | %50,0 | — |
| 2023-2024KBSL | EMLAK KONUT | 13 | 2,3 | 0,6 | 0,8 | %33,3 | %30,8 | %66,7 |
| 2025-2026TKBL | EMLAK KONUT GELİŞİM | 6 | 16,2 | 4 | 3,8 | %45,1 | %30,8 | %87,1 |
| 2025-2026Halkbank Kadınlar Türkiye Kupası 2026 | EMLAK KONUT | 2 | 1,5 | 1 | 1,5 | %0,0 | %0,0 | %75,0 |
| 2024-2025TKBL | EMLAK KONUT GELİŞİM | 29 | 17,0 | 3,1 | 3,2 | %42,9 | %36,8 | %75,9 |
| 2024-2025ING Kadınlar Türkiye Kupası | EMLAK KONUT | 2 | 2 | 0,5 | 0 | %100,0 | — | — |
| 2024-2025Kadınlar Federasyon Kupası | EMLAK KONUT GELİŞİM | 1 | 20 | 6 | 3 | %46,2 | %40,0 | %33,3 |
| 2023-2024TKBL | EMLAK KONUT GELİŞİM | 31 | 15,3 | 2,9 | 3,1 | %47,6 | %32,2 | %79,5 |
| 2022-2023TKBL | EMLAK KONUT GELİŞİM | 24 | 9,1 | 3,0 | 1,9 | %42,1 | %24,1 | %81,1 |
| 2022-2023BGLK | EMLAK KONUT | 12 | 11,6 | 3,2 | 1,8 | %41,2 | %22,9 | %78,9 |
| 2022-2023U18 KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI | EMLAK KONUT | 6 | 15,2 | 3,8 | 1,8 | %50,0 | %44,4 | %69,2 |
| 2022-2023TKBL Federasyon Kupası | EMLAK KONUT GELİŞİM | 3 | 7,7 | 3 | 3 | %40,0 | %0,0 | %78,6 |
| 2021-2022BGLK | EMLAK KONUT | 19 | 8,6 | 2,1 | 2,9 | %50,5 | %26,5 | %53,3 |
| 2021-2022U18 KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI | EMLAK KONUT | 7 | 13,7 | 6,3 | 4,4 | %41,9 | %22,2 | %52,2 |
| 2021-2022KBBL | EMLAK KONUT GELİŞİM | 5 | 4,2 | 1,8 | 0 | %64,3 | %20,0 | — |
| 2020-2021BGLK | EMLAK KONUT | 9 | 9,6 | 1,4 | 3,3 | %41,0 | %42,9 | %64,3 |
| 2019-2020İstanbul U16 Kızlar | EMLAK KONUT SPOR (A) | 10 | 8,2 | 3,2 | 4 | %52,1 | %5,0 | %25,0 |
| 2019-2020İstanbul U18 Kızlar | EMLAK KONUT SPOR | 7 | 6,9 | 1 | 1,3 | %48,5 | %50,0 | %57,1 |
| 2018-2019U16 KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI | EMLAK KONUT SPOR | 13 | 14,4 | 2,9 | 2,2 | %37,1 | %17,4 | %58,7 |



