Haberler

U16 Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası Grupları Belli Oldu

TBF’nin Yurtiçi Faaliyetleri Programı kapsamında organize edilen U16 Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda heyecan başlıyor.

27 Mayıs – 2 Haziran 2019 tarihleri arasında Samsun’da gerçekleştirilecek U16 Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda gruplar belli oldu.

A GRUBU

Mersin BŞB.
Kayseri Basketbol
Çankaya Üniversitesi
Ormanspor

27.05.2019 – 

12:00 | Mersin BŞB. – Kayseri Basketbol
14:00 | Çankaya Üniversitesi – Ormanspor

28.05.2019 – 

12:00 | Ormanspor – Mersin BŞB.
14:00 | Kayseri Basketbol – Çankaya Üniversitesi

29.05.2019 – 

16:00 | Mersin BŞB. – Çankaya Üniversitesi
18:00 | Ormanspor – Kayseri Basketbol

B GRUBU

Buca GSK
Hatay BŞB.
Botaş
Samsun Canik Belediye

27.05.2019 – 

12:00 | Buca GSK – Samsun Canik Belediye
14:00 | Botaş – Samsun Canik Belediye

28.05.2019 – 

16:00 | Samsun Canik Belediye – Buca GSK
18:00 | Hatay BŞB. – Botaş

29.05.2019 – 

16:00 | Buca GSK – Botaş
18:00 | Samsun Canik Belediye -Samsun Canik Belediye

C GRUBU

İstanbul Üniversitesi
Kahramankazan Belediye
Galatasaray
Beşiktaş

27.05.2019 – 

16:00 | İstanbul Üniversitesi – Kahramankazan Belediye
18:00 | Galatasaray – Beşiktaş

28.05.2019 – 

16:00 | Beşiktaş – İstanbul Üniversitesi
18:00 | Kahramankazan Belediye – Galatasaray

29.05.2019 – 

12:00 | İstanbul Üniversitesi – Galatasaray
14:00 | Beşiktaş – Kahramankazan Belediye

D GRUBU

Ege Gelişim Sanat
Alanya Belediye
Fenerbahçe
Emlak Konut Spor Kulübü

27.05.2019 – 

16:00 | Ege Gelişim Sanat – Alanya Belediye
18:00 | Fenerbahçe – Emlak Konut Spor Kulübü

28.05.2019 – 

12:00 | Emlak Konut Spor Kulübü – Ege Gelişim Sanat
14:00 | Alanya Belediye – Fenerbahçe

29.05.2019 – 

12:00 | Ege Gelişim Sanat – Fenerbahçe
14:00 | Emlak Konut Spor Kulübü – Alanya Belediye

TURNUVA STATÜSÜ

Grup aşaması: A, B, C ve D gruplarında yer alan takımlar tek devreli lig usulü oynar.

2.TUR MÜSABAKALARI

25 | A grubu 2.si – B grubu 3.sü
26 | B grubu 2.si – A grubu 3.si
27 |  C grubu 2.si – D grubu 3.sü
28 | D grubu 2.si – C grubu 3.sü

ÇEYREK FİNAL MÜSABAKALARI

29 | C grubu 1.si – 25. Maç Galibi
30 | D grubu 1.si – 26. Maç Galibi
31 | A grubu 1.si – 27. Maç Galibi
32 | B grubu 1.si – 28. Maç Galibi

YARI FİNAL MÜSABAKALARI / KLASMAN MÜSABAKALARI

33 | 29. Maç Mağlubu – 31. Maç Mağlubu
34 | 30. Maç Mağlubu – 32. Maç Mağlubu
35 |29. Maç Galibi – 31. Maç Galibi
36 |30. Maç Galibi – 32. Maç Galibi

FİNAL MÜSABAKALARI / KLASMAN MÜSABAKALARI

37 | 33. Maç Mağlubu – 34. Maç Mağlubu (7. – 8. lik müsabakası)
38 | 33. Maç Galibi – 34. Maç Galibi (5. – 6. lik müsabakası)
39 | 35. Maç Mağlubu – 36. Maç Mağlubu (3. – 4. lük müsabakası)
40 | 35. Maç Galibi – 36. Maç Galibi (Final müsabakası)

 

Kaynak : altyapibasket.com